Główne menu nawigacyjne

Zakład Doskonalenia Zawodowego Katowice

Polecane

OGŁOSZENIA I PRACA Zobacz wszystkie »

Aktualności Zobacz wszystkie »

Profesja

BIURO POŚREDNICTWA PRACY PROFESJA

Szczegóły »

Najbliższe kursy Zobacz wszystkie »

Miasto Nazwa kursu Data
Bytom Instalator systemów fotowoltaicznych 17-10-2019
Żarki Szkolenia BHP metodą e-learningu 17-10-2019
Chorzów Instalator systemów fotowoltaicznych 17-10-2019
Racibórz Kierownik wypoczynku dla dzieci i młodzieży 17-10-2019
Tychy Technolog robót wykończeniowych 17-10-2019
Pajęczno Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 17-10-2019
Katowice Operator ładowarek jednonaczyniowych - klasa III 17-10-2019
Dąbrowa Górnicza Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 17-10-2019
Katowice Operator koparek jednonaczyniowych - klasa III 17-10-2019
Andrychów Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC) 17-10-2019
Katowice Operator koparkoładowarek - klasa III 17-10-2019
Żarki Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 17-10-2019
Lubliniec Manicure/pedicure oraz przedłużanie i stylizacja paznokci (specjalność do wyboru) 18-10-2019
Olkusz Magazynier / Hurtownik (specjalność do wyboru) 18-10-2019
Andrychów Murarz / Tynkarz / Malarz / Tapeciarz / Płytkarz / Posadzkarz (specjalność do wyboru) 18-10-2019
Lubliniec Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 18-10-2019
Tychy Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień spawalniczych 18-10-2019
Lubliniec Obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych 19-10-2019
Pszczyna Animator czasu wolnego 20-10-2019
Pajęczno Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 21-10-2019
Pszczyna Kierownik wypoczynku dla dzieci i młodzieży 21-10-2019
Żywiec Przewóz drogowy towarów niebezpiecznych wszystkich klas - podstawowy (ADR) 21-10-2019
Skoczów Pracownik do spraw kadrowych i płacowych 21-10-2019
Częstochowa ECDL PTI Standard 21-10-2019
Częstochowa Rysunek techniczny 21-10-2019
Lubliniec Opiekun/ka 21-10-2019
Pajęczno Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 21-10-2019
Bielsko-Biała Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 21-10-2019
Lubliniec Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 21-10-2019
Dąbrowa Górnicza Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 21-10-2019
Częstochowa Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 21-10-2019
Olkusz Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 21-10-2019
Ustroń Prawo jazdy kategorii B 21-10-2019
Ustroń Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 21-10-2019
Dąbrowa Górnicza Bukieciarz / Florysta 21-10-2019
Częstochowa Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 21-10-2019
Katowice Lakiernik samochodowy 21-10-2019
Częstochowa Technolog robót wykończeniowych 21-10-2019
Ustroń Kosmetyczka 21-10-2019
Częstochowa Krój i szycie 21-10-2019
Lubliniec Pracownik do spraw kadrowych i płacowych 21-10-2019
Bytom Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 21-10-2019
Pyskowice Monter instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych oraz instalacji z rur miedzianych (specjalność do wyboru) 21-10-2019
Pajęczno Wizażysta - stylista 21-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Podstawy diagnostyki samochodowej 21-10-2019
Chorzów Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 22-10-2019
Lubliniec Ochrona danych osobowych 22-10-2019
Częstochowa Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 22-10-2019
Chorzów Spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe) 22-10-2019
Skoczów Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 22-10-2019
Żywiec Prawo jazdy kategorii C (samochód ciężarowy) 22-10-2019
Żarki Pracownicze Plany Kapitałowe 22-10-2019
Olkusz Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 22-10-2019
Chorzów Spawanie łukowe elektrodą otuloną (elektryczne) 22-10-2019
Pyskowice Prawo jazdy kategorii B 22-10-2019
Chorzów Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla kierowców autobusów i ciężarówek 22-10-2019
Olkusz Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 22-10-2019
Sucha Beskidzka Sprzedawca / Handlowiec 22-10-2019
Olkusz Spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe) 22-10-2019
Chorzów Ręczny przecinacz termiczny - tlenowy i plazmowy (specjalność do wyboru) 22-10-2019
Chorzów Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 22-10-2019
Pajęczno Fryzjer 22-10-2019
Częstochowa Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 22-10-2019
Chorzów Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 22-10-2019
Skoczów Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 22-10-2019
Skoczów Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 22-10-2019
Chorzów Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień spawalniczych 22-10-2019
Chorzów Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 22-10-2019
Częstochowa Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 22-10-2019
Pajęczno Artystyczne szycie firan 23-10-2019
Racibórz Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 23-10-2019
Lubliniec Język migowy 23-10-2019
Olkusz Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień spawalniczych 23-10-2019
Racibórz Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 23-10-2019
Olkusz Kosmetyczka 23-10-2019
Pajęczno Krój i szycie 23-10-2019
Sucha Beskidzka Zasady żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych w świetle aktualnych przepisów 23-10-2019
Częstochowa Grafika komputerowa z obsługą programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign i CorelDraw 23-10-2019
Dąbrowa Górnicza Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 23-10-2019
Lubliniec Krój i szycie 23-10-2019
Częstochowa Operator koparkoładowarek - klasa III 23-10-2019
Skoczów Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 23-10-2019
Tychy Zasady żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych w świetle aktualnych przepisów 23-10-2019
Katowice Artystyczne szycie firan 23-10-2019
Dąbrowa Górnicza Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 23-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 23-10-2019
Żarki Szkolenia BHP metodą e-learningu 23-10-2019
Częstochowa Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 23-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe) 23-10-2019
Dąbrowa Górnicza Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 23-10-2019
Dąbrowa Górnicza ECDL PTI Standard 23-10-2019
Dąbrowa Górnicza Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 23-10-2019
Skoczów Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień spawalniczych 24-10-2019
Olkusz Rejestratorka medyczna 24-10-2019
Bielsko-Biała Kosztorysowanie robót budowlanych 24-10-2019
Częstochowa Prawo jazdy kategorii B 24-10-2019
Częstochowa Pracownik administracyjno-biurowy 24-10-2019
Lubliniec Pracownicze Plany Kapitałowe 24-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Obsługa autoklawów 24-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Dietetyk 24-10-2019
Racibórz Trening umiejętności społecznych 24-10-2019
Żarki Pierwsza pomoc przedmedyczna 24-10-2019
Dąbrowa Górnicza Spawanie łukowe elektrodą otuloną (elektryczne) 25-10-2019
Andrychów Monter instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych oraz instalacji z rur miedzianych (specjalność do wyboru) 25-10-2019
Dąbrowa Górnicza Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 25-10-2019
Dąbrowa Górnicza Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień spawalniczych 25-10-2019
Częstochowa Obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych 25-10-2019
Częstochowa Masażysta 25-10-2019
Żywiec Przewóz drogowy towarów niebezpiecznych w cysternach (ADR) 25-10-2019
Andrychów Szkolenia BHP metodą e-learningu 25-10-2019
Pyskowice Pracownik do spraw kadrowych i płacowych 25-10-2019
Częstochowa ABC własnego biznesu 25-10-2019
Częstochowa Projektowanie dwuwymiarowe i trójwymiarowe z wykorzystaniem programu AutoCAD 25-10-2019
Dąbrowa Górnicza Spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe) 25-10-2019
Andrychów Szkolenia BHP metodą e-learningu 25-10-2019
Lubliniec Bezpieczne użytkowanie butli, w tym ich bezpieczna wymiana 25-10-2019
Katowice Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 25-10-2019
Olkusz Pierwsza pomoc przedmedyczna 25-10-2019
Dąbrowa Górnicza Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 25-10-2019
Pszczyna Pierwsza pomoc przedmedyczna 25-10-2019
Racibórz Szkolenia okresowe bhp 25-10-2019
Lubliniec Pierwsza pomoc przedmedyczna 26-10-2019
Dąbrowa Górnicza Kosztorysowanie robót budowlanych 26-10-2019
Bielsko-Biała Fakturowanie komputerowe 28-10-2019
Olkusz Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 28-10-2019
Rybnik Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 28-10-2019
Racibórz Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 28-10-2019
Żarki Pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu 28-10-2019
Bytom Obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych 28-10-2019
Skoczów Spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe) 28-10-2019
Pszczyna Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 28-10-2019
Tychy Spawanie łukowe elektrodą otuloną (elektryczne) 28-10-2019
Pszczyna Wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży 28-10-2019
Tychy Podstawy diagnostyki samochodowej 28-10-2019
Pszczyna Obsługa komputera i Internetu dla osób w wieku 50 + 28-10-2019
Pajęczno ABC własnego biznesu 28-10-2019
Skoczów Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 28-10-2019
Ustroń Szkolenia BHP metodą e-learningu 28-10-2019
Częstochowa Spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe) 28-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Kelner / Barman / Barista (specjalność do wyboru) 28-10-2019
Pszczyna Kierownik wycieczek szkolnych 28-10-2019
Lubliniec Magazynier / Hurtownik (specjalność do wyboru) 28-10-2019
Częstochowa Artystyczne szycie firan 28-10-2019
Tychy Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 28-10-2019
Lubliniec Bukieciarz / Florysta 28-10-2019
Skoczów Spawanie łukowe elektrodą otuloną (elektryczne) 28-10-2019
Tychy Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 28-10-2019
Tychy Spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe) 28-10-2019
Tychy Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 28-10-2019
Żarki Kucharz 28-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Wizażysta - stylista 28-10-2019
Racibórz Język angielski 28-10-2019
Skoczów Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 28-10-2019
Pajęczno Bukieciarz / Florysta 28-10-2019
Andrychów Prawo jazdy kategorii B 28-10-2019
Chorzów Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 28-10-2019
Sucha Beskidzka Opiekunka społeczna 28-10-2019
Częstochowa Przewóz drogowy towarów niebezpiecznych wszystkich klas - podstawowy (ADR) 28-10-2019
Żywiec Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 28-10-2019
Częstochowa Kucharz 28-10-2019
Andrychów Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 28-10-2019
Częstochowa Cukiernik 28-10-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii B 29-10-2019
Pajęczno Kucharz 29-10-2019
Bytom Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 29-10-2019
Katowice Prawo jazdy kat. AM (motorower o poj. do 50 ccm) 29-10-2019
Żarki Prawo jazdy kategorii B 29-10-2019
Lubliniec Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 29-10-2019
Pajęczno Sprzedawca / Handlowiec 29-10-2019
Lubliniec Artystyczne szycie firan 29-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 29-10-2019
Racibórz Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 29-10-2019
Bielsko-Biała Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 29-10-2019
Rybnik Grafika komputerowa z obsługą programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign i CorelDraw 29-10-2019
Bytom Monter instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych oraz instalacji z rur miedzianych (specjalność do wyboru) 29-10-2019
Bytom Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 29-10-2019
Rybnik Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 29-10-2019
Bielsko-Biała Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 29-10-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii A ( motocykl o poj. powyżej 600 ccm) 29-10-2019
Racibórz Język migowy 29-10-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii C (samochód ciężarowy) 29-10-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii B + E 29-10-2019
Chorzów Szkolenie okresowe dla kierowców autobusów i ciężarówek 29-10-2019
Częstochowa Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC) 29-10-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii C + E 29-10-2019
Częstochowa ECDL BASE 29-10-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii D ( autobus ) 29-10-2019
Pszczyna Grafika komputerowa z obsługą programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign i CorelDraw 29-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 29-10-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii B 29-10-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii D ( autobus ) 29-10-2019
Pajęczno Murarz / Tynkarz / Malarz / Tapeciarz / Płytkarz / Posadzkarz (specjalność do wyboru) 30-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Bukieciarz / Florysta 30-10-2019
Katowice Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 30-10-2019
Dąbrowa Górnicza Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 30-10-2019
Katowice Technolog robót wykończeniowych 30-10-2019
Częstochowa Wizażysta - stylista 30-10-2019
Katowice Krój i szycie 30-10-2019
Częstochowa Kosmetyczka 30-10-2019
Pszczyna Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 30-10-2019
Częstochowa Asystent rodziny 30-10-2019
Katowice Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 30-10-2019
Katowice Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 30-10-2019
Katowice Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 30-10-2019
Olkusz Przedstawiciel handlowy 30-10-2019
Pyskowice Przewóz drogowy towarów niebezpiecznych wszystkich klas - podstawowy (ADR) 30-10-2019
Częstochowa Pracownicze Plany Kapitałowe 30-10-2019
Częstochowa Spawanie łukowe elektrodą otuloną (elektryczne) 30-10-2019
Częstochowa Fryzjer 30-10-2019
Racibórz Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 30-10-2019
Żarki Obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych 30-10-2019
Częstochowa Zbrojarz 30-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 30-10-2019
Pajęczno Profesjonalna obsługa klienta 30-10-2019
Andrychów Pracownicze Plany Kapitałowe 31-10-2019
Częstochowa Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 31-10-2019
Pajęczno Pierwsza pomoc przedmedyczna 31-10-2019
Pszczyna Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 31-10-2019
Pszczyna 31-10-2019
Pszczyna Administrowanie sieciami komputerowymi - serwery klasy Unix/Linux 31-10-2019
Pszczyna Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 31-10-2019
Sosnowiec Obsługa programu AutoCAD z modelowaniem i drukowaniem przestrzennym 3D 04-11-2019
Racibórz Wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży 04-11-2019
Tychy Kucharz 04-11-2019
Bytom Manicure/pedicure oraz przedłużanie i stylizacja paznokci (specjalność do wyboru) 04-11-2019
Pajęczno Obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych 04-11-2019
Pajęczno Pracownik do spraw kadrowych i płacowych 04-11-2019
Racibórz Artystyczne szycie firan 04-11-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Prawo jazdy kategorii B 04-11-2019
Sucha Beskidzka Cukiernik 04-11-2019
Olkusz ECDL e-Citizen (e-Obywatel) 04-11-2019
Częstochowa Kosztorysowanie robót budowlanych 05-11-2019
Olkusz Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 05-11-2019
Pszczyna Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 05-11-2019
Pszczyna Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 05-11-2019
Pszczyna Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 05-11-2019
Bytom Montaż instalacji: klimatyzacyjnych / wentylacyjnych / solarnych (specjalność do wyboru) 05-11-2019
Olkusz Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 05-11-2019
Ustroń Pracownik administracyjno-biurowy 05-11-2019
Chorzów Montaż instalacji: klimatyzacyjnych / wentylacyjnych / solarnych (specjalność do wyboru) 05-11-2019
Sosnowiec Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 05-11-2019
Ustroń Pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu 05-11-2019
Częstochowa Zarządzanie stresem 05-11-2019
Olkusz Ochrona przeciwpożarowa 06-11-2019
Racibórz Trening z zakresu rozwiązywania konfliktów oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych 06-11-2019
Racibórz Pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu 06-11-2019
Rybnik Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 06-11-2019
Rybnik Doradztwo dotyczące środków ochrony roślin - szkolenie podstawowe 06-11-2019
Częstochowa Obsługa autoklawów 06-11-2019
Racibórz Trening asertywności i radzenia sobie ze stresem 06-11-2019
Częstochowa Przewóz drogowy towarów niebezpiecznych w cysternach (ADR) 06-11-2019
Pajęczno Kosmetyczka 06-11-2019
Pajęczno Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 06-11-2019
Pajęczno Opiekun/ka 06-11-2019
Rybnik Obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych 06-11-2019
Dąbrowa Górnicza Kosmetyczka 07-11-2019
Racibórz Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 07-11-2019
Częstochowa Bukieciarz / Florysta 07-11-2019
Pszczyna Fryzjer 07-11-2019
Racibórz Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 07-11-2019
Katowice (CDUN) Pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu 07-11-2019
Racibórz Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 07-11-2019
Racibórz Pierwsza pomoc przedmedyczna 08-11-2019
Częstochowa Stolarz 08-11-2019
Częstochowa Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 08-11-2019
Lubliniec Technolog robót wykończeniowych 08-11-2019
Lubliniec Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 08-11-2019
Pszczyna Profesjonalna obsługa klienta 10-11-2019
Racibórz Kierownik wycieczek szkolnych 12-11-2019
Dąbrowa Górnicza Kucharz 13-11-2019
Chorzów Lutowacz 13-11-2019
Częstochowa Pozyskiwanie funduszy unijnych 13-11-2019
Lubliniec Ochrona przeciwpożarowa 14-11-2019
Racibórz Obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych 14-11-2019
Pszczyna Kucharz 15-11-2019
Rybnik ECDL e-Citizen (e-Obywatel) 15-11-2019
Lubliniec Pracownik administracyjno-biurowy 15-11-2019
Pszczyna Manicure/pedicure oraz przedłużanie i stylizacja paznokci (specjalność do wyboru) 15-11-2019
Sucha Beskidzka ECDL BASE 15-11-2019
Katowice (CDUN) Kierownik wypoczynku dla dzieci i młodzieży 15-11-2019
Dąbrowa Górnicza Konserwator wciągników i wciągarek 15-11-2019
Katowice Pierwsza pomoc przedmedyczna 15-11-2019
Katowice (CDUN) Kierownik wycieczek szkolnych 15-11-2019
Katowice (CDUN) Wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży 15-11-2019
Racibórz Bezpieczne użytkowanie butli, w tym ich bezpieczna wymiana 16-11-2019

Nasi partnerzy