Główne menu nawigacyjne

Zakład Doskonalenia Zawodowego Katowice

Polecane

Aktualności Zobacz wszystkie »

Profesja

BIURO POŚREDNICTWA PRACY PROFESJA

Szczegóły »

Najbliższe kursy Zobacz wszystkie »

Miasto Nazwa kursu Data
Skoczów Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 18-09-2019
Żywiec Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 18-09-2019
Rybnik Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 18-09-2019
Rybnik Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 18-09-2019
Sucha Beskidzka Manicure/pedicure oraz przedłużanie i stylizacja paznokci (specjalność do wyboru) 18-09-2019
Pajęczno Murarz / Tynkarz / Malarz / Tapeciarz / Płytkarz / Posadzkarz (specjalność do wyboru) 18-09-2019
Sosnowiec Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 18-09-2019
Rybnik ABC własnego biznesu 18-09-2019
Rybnik Artystyczne szycie firan 18-09-2019
Rybnik Krój i szycie 18-09-2019
Żarki Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 18-09-2019
Rybnik Pracownik do spraw kadrowych i płacowych 18-09-2019
Bielsko-Biała Projektowanie dwuwymiarowe i trójwymiarowe z wykorzystaniem programu AutoCAD 18-09-2019
Sucha Beskidzka Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 18-09-2019
Żarki Spawanie łukowe elektrodą otuloną (elektryczne) 18-09-2019
Olkusz Krój i szycie 18-09-2019
Ustroń Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 18-09-2019
Żarki Krój i szycie 19-09-2019
Olkusz Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 19-09-2019
Pyskowice Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 19-09-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 19-09-2019
Żarki Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 19-09-2019
Pyskowice Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 19-09-2019
Tychy Cieśla 19-09-2019
Pyskowice 19-09-2019
Olkusz Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 19-09-2019
Rybnik Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 19-09-2019
Pyskowice Spawacz MAG/TIG 19-09-2019
Żywiec ECDL e-Citizen (e-Obywatel) 20-09-2019
Pyskowice Projektowanie dwuwymiarowe i trójwymiarowe z wykorzystaniem programu AutoCAD 20-09-2019
Żywiec Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 20-09-2019
Żywiec Kosmetyczka 20-09-2019
Sosnowiec Pierwsza pomoc przedmedyczna 20-09-2019
Skoczów Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 20-09-2019
Olkusz Wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży 20-09-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Wizażysta - stylista 20-09-2019
Sucha Beskidzka Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 20-09-2019
Sosnowiec Prawo jazdy kategorii B 20-09-2019
Rybnik Doradztwo dotyczące środków ochrony roślin - szkolenie uzupełniające 21-09-2019
Skoczów Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 23-09-2019
Pajęczno Stolarz 23-09-2019
Pyskowice Przewóz drogowy towarów niebezpiecznych wszystkich klas - podstawowy (ADR) 23-09-2019
Tychy Artystyczne szycie firan 23-09-2019
Żywiec Rejestratorka medyczna 23-09-2019
Pajęczno Pracownik do spraw kadrowych i płacowych 23-09-2019
Katowice Manicure/pedicure oraz przedłużanie i stylizacja paznokci (specjalność do wyboru) 23-09-2019
Żywiec ECDL PTI Standard 23-09-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 23-09-2019
Bytom Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 23-09-2019
Ustroń Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 23-09-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii B 23-09-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii D ( autobus ) 23-09-2019
Rybnik Kucharz 23-09-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii C (samochód ciężarowy) 23-09-2019
Olkusz Bezpieczne użytkowanie butli, w tym ich bezpieczna wymiana 23-09-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii A ( motocykl o poj. powyżej 600 ccm) 23-09-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii D ( autobus ) 23-09-2019
Pajęczno Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 23-09-2019
Olkusz Wizażysta - stylista 23-09-2019
Katowice Prawo jazdy kat. AM (motorower o poj. do 50 ccm) 23-09-2019
Pajęczno Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 23-09-2019
Racibórz Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 23-09-2019
Skoczów Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 23-09-2019
Sucha Beskidzka Wizażysta - stylista 23-09-2019
Skoczów Pracownik do spraw kadrowych i płacowych 23-09-2019
Skoczów Spawanie łukowe elektrodą otuloną (elektryczne) 23-09-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii C + E 23-09-2019
Pajęczno Sprzedawca / Handlowiec 23-09-2019
Katowice Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 23-09-2019
Katowice Obsługa programu AutoCAD z modelowaniem i drukowaniem przestrzennym 3D 23-09-2019
Skoczów Spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe) 23-09-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii B 23-09-2019
Rybnik Grafika komputerowa z obsługą programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign i CorelDraw 23-09-2019
Katowice Krój i szycie 23-09-2019
Chorzów Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 23-09-2019
Chorzów Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 23-09-2019
Pyskowice Manicure/pedicure oraz przedłużanie i stylizacja paznokci (specjalność do wyboru) 23-09-2019
Tychy Dekarz 23-09-2019
Katowice Prawo jazdy kategorii B + E 23-09-2019
Sucha Beskidzka Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 23-09-2019
Bytom Kosztorysowanie robót budowlanych 24-09-2019
Częstochowa Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień spawalniczych 24-09-2019
Częstochowa Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 24-09-2019
Bielsko-Biała Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 24-09-2019
Sucha Beskidzka Kosmetyczka 24-09-2019
Rybnik Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 24-09-2019
Częstochowa Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 24-09-2019
Pyskowice Obsługa programu AutoCAD z modelowaniem i drukowaniem przestrzennym 3D 24-09-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 24-09-2019
Żarki Kosmetyczka 24-09-2019
Racibórz Język migowy 24-09-2019
Sosnowiec Manicure/pedicure oraz przedłużanie i stylizacja paznokci (specjalność do wyboru) 24-09-2019
Bielsko-Biała Spawanie łukowe elektrodą otuloną (elektryczne) 24-09-2019
Chorzów Kosztorysowanie robót budowlanych 24-09-2019
Pszczyna Zasady żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych w świetle aktualnych przepisów 24-09-2019
Olkusz Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 24-09-2019
Częstochowa Projektowanie dwuwymiarowe i trójwymiarowe z wykorzystaniem programu AutoCAD 24-09-2019
Bielsko-Biała Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 24-09-2019
Lubliniec Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 25-09-2019
Częstochowa Kosmetyczka 25-09-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe) 25-09-2019
Katowice Fryzjer 25-09-2019
Tychy Krój i szycie 25-09-2019
Rybnik Doradztwo dotyczące środków ochrony roślin - szkolenie podstawowe 25-09-2019
Sucha Beskidzka Spawanie łukowe elektrodą otuloną (elektryczne) 25-09-2019
Częstochowa Pracownicze Plany Kapitałowe 25-09-2019
Olkusz Zasady żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych w świetle aktualnych przepisów 25-09-2019
Bielsko-Biała Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 25-09-2019
Katowice Kosmetyczka 25-09-2019
Katowice Wizażysta - stylista 25-09-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 25-09-2019
Częstochowa Masażysta 25-09-2019
Skoczów Kosmetyczka 25-09-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Kelner / Barman / Barista (specjalność do wyboru) 25-09-2019
Bielsko-Biała Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym - szkolenie uzupełniające 25-09-2019
Pajęczno Fryzjer 25-09-2019
Sucha Beskidzka Projektowanie dwuwymiarowe i trójwymiarowe z wykorzystaniem programu AutoCAD 26-09-2019
Sosnowiec Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 26-09-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 26-09-2019
Pajęczno Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 26-09-2019
Rybnik ECDL BASE 26-09-2019
Rybnik ECDL e-Citizen (e-Obywatel) 26-09-2019
Skoczów Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień spawalniczych 26-09-2019
Częstochowa Wizażysta - stylista 26-09-2019
Częstochowa Krój i szycie 26-09-2019
Częstochowa Rysunek techniczny 26-09-2019
Bielsko-Biała Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 26-09-2019
Częstochowa Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 26-09-2019
Częstochowa ABC własnego biznesu 26-09-2019
Racibórz Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 26-09-2019
Pszczyna Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 26-09-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Bukieciarz / Florysta 26-09-2019
Chorzów Instalator systemów fotowoltaicznych 26-09-2019
Andrychów Technolog robót wykończeniowych 27-09-2019
Częstochowa Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 27-09-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Dietetyk 27-09-2019
Częstochowa Obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych 27-09-2019
Częstochowa Grafika komputerowa z obsługą programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign i CorelDraw 27-09-2019
Rybnik Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 27-09-2019
Częstochowa Pracownik administracyjno-biurowy 27-09-2019
Ustroń Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 27-09-2019
Lubliniec Zasady zatrudniania obcokrajowców 27-09-2019
Ustroń Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 27-09-2019
Żywiec ECDL BASE 27-09-2019
Żywiec ECDL ADVANCED (ECDL -A) 27-09-2019
Rybnik Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 27-09-2019
Częstochowa ECDL PTI Standard 27-09-2019
Sucha Beskidzka Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 27-09-2019
Skoczów Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 27-09-2019
Bielsko-Biała Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 28-09-2019
Bielsko-Biała Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 28-09-2019
Żarki Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 29-09-2019
Chorzów Kwalifikacja wstępna dla kierowców autobusów i ciężarówek 30-09-2019
Lubliniec Pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu 30-09-2019
Tychy Spawanie łukowe elektrodą otuloną (elektryczne) 30-09-2019
Lubliniec Dietetyk 30-09-2019
Pajęczno Wizażysta - stylista 30-09-2019
Skoczów Projektowanie dwuwymiarowe i trójwymiarowe z wykorzystaniem programu AutoCAD 30-09-2019
Chorzów Szkolenie okresowe dla kierowców autobusów i ciężarówek 30-09-2019
Bytom Fryzjer 30-09-2019
Częstochowa Kosztorysowanie robót budowlanych 30-09-2019
Sosnowiec Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 30-09-2019
Rybnik ECDL PTI Standard 30-09-2019
Katowice Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 30-09-2019
Sosnowiec Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 30-09-2019
Częstochowa Fryzjer 30-09-2019
Racibórz Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 30-09-2019
Żarki ECDL BASE 30-09-2019
Olkusz Obsługa programu AutoCAD z modelowaniem i drukowaniem przestrzennym 3D 30-09-2019
Tychy Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 30-09-2019
Pajęczno Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 30-09-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Obsługa autoklawów 30-09-2019
Częstochowa Przewóz drogowy towarów niebezpiecznych w cysternach (ADR) 30-09-2019
Sucha Beskidzka Krój i szycie 30-09-2019
Chorzów Rysunek techniczny 30-09-2019
Lubliniec Decoupage (Dekupaż) 30-09-2019
Sosnowiec Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 30-09-2019
Katowice Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 30-09-2019
Sucha Beskidzka Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 30-09-2019
Tychy Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC) 30-09-2019
Andrychów Usługi fryzjerskie i pielęgnacyjne dla zwierząt 30-09-2019
Tychy Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień spawalniczych 30-09-2019
Tychy Spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe) 30-09-2019
Katowice Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 30-09-2019
Chorzów Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 30-09-2019
Tychy Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 30-09-2019
Pajęczno Kosmetyczka 30-09-2019
Częstochowa Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC) 01-10-2019
Chorzów Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 01-10-2019
Racibórz Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 01-10-2019
Olkusz Obsługa autoklawów 01-10-2019
Pszczyna Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 01-10-2019
Pajęczno Pierwsza pomoc przedmedyczna 01-10-2019
Andrychów Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 01-10-2019
Chorzów Krój i szycie 01-10-2019
Żywiec Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 01-10-2019
Bielsko-Biała Fakturowanie komputerowe 01-10-2019
Częstochowa Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 01-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Podstawy diagnostyki samochodowej 01-10-2019
Racibórz Palacz kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym, ciekłym i gazowym ( G2 ) 01-10-2019
Bytom Kucharz 01-10-2019
Pyskowice Kosztorysowanie robót budowlanych 01-10-2019
Chorzów Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 01-10-2019
Pszczyna Profesjonalna obsługa klienta 02-10-2019
Racibórz Obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych 02-10-2019
Gliwice z siedzibą w Zabrzu Prawo jazdy kategorii B 02-10-2019
Racibórz Kierownik wypoczynku dla dzieci i młodzieży 02-10-2019
Pszczyna Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 03-10-2019
Andrychów Pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu 03-10-2019
Żywiec Kucharz kuchni regionalnej 03-10-2019
Pszczyna Kierownik wycieczek szkolnych 03-10-2019
Tychy Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 03-10-2019
Skoczów Grafika komputerowa z obsługą programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign i CorelDraw 03-10-2019
Sosnowiec Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 03-10-2019
Żywiec Manicure/pedicure oraz przedłużanie i stylizacja paznokci (specjalność do wyboru) 03-10-2019
Tychy Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 03-10-2019
Pszczyna Obsługa komputera i Internetu dla osób w wieku 50 + 03-10-2019
Pszczyna Obsługa i eksploatacja kosiarek i wykaszarek 04-10-2019
Chorzów Monter rurociągów z tworzyw sztucznych 04-10-2019
Częstochowa Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 04-10-2019
Częstochowa Zarządzanie stresem 04-10-2019
Andrychów Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 04-10-2019
Pszczyna Artystyczne szycie firan 04-10-2019
Racibórz Bezpieczne użytkowanie butli, w tym ich bezpieczna wymiana 05-10-2019
Pszczyna Obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych 05-10-2019
Żywiec Wizażysta - stylista 07-10-2019
Pajęczno Pracownik administracyjno-biurowy 07-10-2019
Tychy Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 07-10-2019
Racibórz Spawanie łukowe w osłonie gazu - metodą MAG 07-10-2019
Chorzów Monter instalacji z rur miedzianych 07-10-2019
Ustroń Fryzjer 07-10-2019
Racibórz Artystyczne szycie firan 07-10-2019
Pyskowice Grafika komputerowa z obsługą programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign i CorelDraw 07-10-2019
Żarki Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 07-10-2019
Racibórz Spawanie łukowe elektrodą wolframową - metodą TIG 07-10-2019
Sosnowiec Konserwator suwnic 07-10-2019
Andrychów Fryzjer 07-10-2019
Chorzów Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 07-10-2019
Lubliniec ABC własnego biznesu 08-10-2019
Chorzów Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 08-10-2019
Częstochowa Artystyczne szycie firan 08-10-2019
Skoczów Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 08-10-2019
Skoczów Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 08-10-2019
Chorzów Lutowacz 08-10-2019
Racibórz Pierwsza pomoc przedmedyczna 08-10-2019
Żywiec Krój i szycie 09-10-2019
Racibórz Ochrona danych osobowych 09-10-2019
Bielsko-Biała Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 09-10-2019
Częstochowa Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych ( G3 ) 09-10-2019
Bielsko-Biała Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 09-10-2019
Częstochowa Zbrojarz 09-10-2019
Chorzów Obsługa programu AutoCAD z modelowaniem i drukowaniem przestrzennym 3D 09-10-2019
Częstochowa Obsługa autoklawów 10-10-2019
Częstochowa Manicure/pedicure oraz przedłużanie i stylizacja paznokci (specjalność do wyboru) 10-10-2019
Częstochowa Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne ( G1 - SEP) - elektryk 10-10-2019
Żywiec Artystyczne szycie firan 10-10-2019
Częstochowa Asystent rodziny 10-10-2019
Andrychów Profesjonalna obsługa klienta 10-10-2019
Lubliniec Pracownik administracyjno-biurowy 11-10-2019
Skoczów Księgowość wspomagana komputerem 11-10-2019
Chorzów Instalator/Serwisant układów chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła - stacjonarnych (F-gazy) 14-10-2019
Skoczów Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 14-10-2019
Tychy Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 14-10-2019
Racibórz Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu 14-10-2019
Dąbrowa Górnicza Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe) 14-10-2019
Częstochowa ECDL BASE 14-10-2019
Pajęczno Decoupage (Dekupaż) 14-10-2019
Lubliniec Ochrona przeciwpożarowa 14-10-2019
Andrychów Grafika komputerowa z obsługą programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign i CorelDraw 14-10-2019
Andrychów Kucharz 15-10-2019
Bielsko-Biała Rejestratorka medyczna 15-10-2019
Andrychów Pracownik do spraw kadrowych i płacowych 15-10-2019
Częstochowa Kucharz 15-10-2019
Żywiec Kucharz 15-10-2019
Andrychów Kelner / Barman / Barista (specjalność do wyboru) 15-10-2019
Lubliniec Murarz / Tynkarz / Malarz / Tapeciarz / Płytkarz / Posadzkarz (specjalność do wyboru) 15-10-2019
Andrychów Sekretarka - asystentka szefa 15-10-2019
Częstochowa Stolarz 15-10-2019
Andrychów Pracownik administracyjno-biurowy 15-10-2019
Andrychów Sprzedawca / Handlowiec 15-10-2019
Częstochowa Bukieciarz / Florysta 15-10-2019
Skoczów Manicure/pedicure oraz przedłużanie i stylizacja paznokci (specjalność do wyboru) 16-10-2019
Lubliniec Obsługa komputera i Internetu (dla potrzeb własnych lub prac biurowych) 16-10-2019
Andrychów Cukiernik 16-10-2019
Chorzów Grafika komputerowa z obsługą programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign i CorelDraw 16-10-2019
Częstochowa ECDL ADVANCED (ECDL -A) 16-10-2019
Żarki Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych ( G1, G2, G3 ) 17-10-2019
Andrychów Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC) 17-10-2019
Andrychów Murarz / Tynkarz / Malarz / Tapeciarz / Płytkarz / Posadzkarz (specjalność do wyboru) 18-10-2019
Lubliniec Manicure/pedicure oraz przedłużanie i stylizacja paznokci (specjalność do wyboru) 18-10-2019

Nasi partnerzy