Informacje i komentarze

Poniżej znajdą Państwo najnowsze informacje i komentarze dotyczące działalności ZDZ Katowice

Oficjalne otwarcie Sali Gimnastycznej w Zespole Szkół im. Wisławy Szymborskiej w Częstochowie

W wydarzeniu uczestniczyli znakomici goście, w tym przedstawiciele świata polityki i służb mundurowych.

Więcej>>

Nowa Sala Gimnastyczna w Zespole Szkół w Częstochowie ZDZ Katowice: Otwarcie i Możliwości Dla Wszystkich

14 września o godzinie 12:00 odbędzie się uroczyste otwarcie nowej Sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Częstochowie ZDZ Katowice. Będzie to miejsce realizacji potrzeb w zakresie aktywności fizycznej nie tylko dla uczniów, ale także dla całej społeczności lokalnej. Nowoczesne wyposażenie i przystosowanie do potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi czynią ją wyjątkowym miejscem.

Więcej>>

Powstaje Branżowe Centrum Umiejętności w Eksploatacji Portów i Terminali Lotniczych w Katowicach

ZDZ w Katowicach może się pochwalić nowym projektem - Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie Eksploatacja Portów i Terminali Lotniczych, który otrzymał wsparcie finansowe z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. BCU jest nową jednostką edukacyjną, wprowadzoną do systemu edukacji, która umożliwi młodzieży i dorosłym poszerzyć swoją wiedzę oraz zdobyć praktyczne umiejętności i kwalifikacje związane z branżą lotniczą.

Więcej>>

Wsparcie Kształcenia na Odległość: Sukces Projektu ZDZ Katowice

Centrum Doskonalenia Umiejętności Nauczycielskich przy ZDZ zrealizował ogólnopolski projekt grantowy „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w prowadzeniu kształcenia na odległość” w fazie 3. Projekt zdobył uznanie i zachęcił nauczycieli z różnych szkół i przedszkoli w Polsce do bezpłatnych szkoleń.

Więcej >>