Projekty inwestycyjne

Projekty w trakcie realizacji

Nazwa projektu Opis projektu
Zielona energia w ZDZ – instalacje fotowoltaiczne w budynkach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

Projekt numer FESL.10.06-IZ.01-031C/23-002 "Zielona energia w ZDZ – instalacje fotowoltaiczne w budynkach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach"

Zakończone projekty

Nazwa projektu Opis projektu
Poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkół w Bielsku-Białej z wykorzystaniem instalacji OZE

Projekt numer WND-RPSL.04.03.02-24-04A2/17-00 "Poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkół w Bielsku-Białej z wykorzystaniem instalacji OZE"

Działania 4.3. Efektywność energetyczne i odnawialne żródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej, Podziałania 4.3.2. Efektywność energetyczne i odnawialne żródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej.

Edukacja bliżej praktyki w Żywcu.

 

Przedmiotem projektu jest inwestycja w infrastrukturę kształcenia zawodowego realizowana przez ZDZ Katowice, zlokalizowana na terenie Zespołu Szkół w Żywcu.

 

 

 

 

 

Edukacja bliżej praktyki w Żarkach.

 

Przedmiotem projektu jest inwestycja w infrastrukturę kształcenia zawodowego realizowana przez ZDZ Katowice, azlokalizowana na terenie Zespołu Szkół w Żarkach.

 

 

 

Projekty w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WSL w zakresie Działania 8.3 Infrastruktura kształcenia

Z przyjemnością informujemy Państwa, że Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach po raz pierwszy uzyskał dofinansowanie na realizację dwóch projektów w zakresie Działania 8.3 Infrastruktura kształcenia ustawicznego RPO WSL na lata 2007-2013.