Dofinansowanie do szkoleń i egzaminów

29.05.2024

 

Nowe Projekty Rozwojowe dla Dorosłych w Województwie Śląskim!

Już niedługo w województwie śląskim rozpocznie się realizacja projektów dla osób dorosłych, które z własnej inicjatywy planują podnieść swoje umiejętności i kompetencje lub zdobyć nowe kwalifikacje. W ramach tych projektów uczestnicy będą mogli skorzystać z szerokiej gamy usług rozwojowych, takich jak szkolenia, studia podyplomowe, walidacja i certyfikacja.

Podmiotowy System Finansowania (PSF)

Projekty będą realizowane w formule operatorskiej poprzez Podmiotowy System Finansowania (PSF), dostępny w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). To doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą inwestować w swój rozwój zawodowy z dofinansowaniem.

ZDZ Katowice – Twoja Droga do Rozwoju

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach jest wpisany do Bazy Usług Rozwojowych, co umożliwia nam realizację kursów z dofinansowaniem. Nasze ośrodki na terenie województwa śląskiego oferują szeroką gamę kursów i szkoleń, które mogą być dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Jak Skorzystać z Oferty?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursową oraz do kontaktu z naszymi placówkami. Chętnie pomożemy w zamieszczeniu oferty dopasowanej do Twoich potrzeb w Bazie Usług Rozwojowych.

Więcej Informacji

Bliższe informacje o projektach znajdziesz pod linkiem: PSF w woj. ślaskim

Nie czekaj! Już dzisiaj skorzystaj z możliwości podniesienia swoich kwalifikacji z ZDZ Katowice. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą kursową Ośrodków ZDZ Katowice zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego i kontakt z naszymi placówkami

Zachęcamy również do wypełnienia ankiety potrzeb szkoleniowych, która pozwoli nam zamieścić w BUR ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.