Projekty - Szkoły

Zakończone projekty

Nazwa projektu Opis projektu
Pierwszy krok do własnej firmy - 2014-1-PL01-KA102-000686

to projekt mobilności realizowany przez Zespół Szkół w Sosnowcu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicachw ramach Programu  Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).

Projekt zakłada dwutygodniowe zagraniczne praktyki zawodowe w Czechach i Hiszpanii  dla grupy 28 uczniów kształcących się w zawodach: mechanik pojazdów samochodowych, lakiernik, sprzedawca.

Szlifujemy nasze umiejętności u innych narodowości- 2014-1-PL01-KA102-000685

to projekt mobilności realizowany przez Zasadnicza Szkole Zawodowa w Żarkach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicachw ramach Programu  Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).

Projekt zakłada trzytygodniowe zagraniczne praktyki zawodowe w Niemczech  dla grupy 16 uczniów kształcących się w zawodzie: kucharz, monter suchej zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz mechanik pojazdów samochodowych.

Logistyka bez granic- 2014-1-PL01-KA102-000569

to projekt mobilności realizowany przez Zespół Szkół w Cieszynie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach”w ramach Programu  Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).

Projekt zakłada trzytygodniowe zagraniczne praktyki zawodowe w Hiszpanii  dla grupy 18 uczniów kształcących się w zawodzie: technik logistyk.

Rozwój zawodowy poprzez udział w kulturze europejskiej - 2014-1-PL01-KA102-000539

to projekt mobilności realizowany przez Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach”w ramach Programu  Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).

Projekt zakłada trzytygodniowe zagraniczne praktyki zawodowe w Hiszpanii  dla grupy 30 uczniów kształcących się w zawodzie: technik usług fryzjerskich i technik logistyk.

Logistycznie i stylowo - 2014-1-PL01-KA102-000555

to projekt mobilności realizowany przez Zespół Szkół w Bielsku- Białej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach” Programu Erasmus+ „Kształcenie i szkolenia zawodowe” w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”.

Projekt zakłada trzytygodniowe zagraniczne praktyki zawodowe w Hiszpanii dla grupy 30 uczniów kształcących się w zawodzie: technik logistyk i technik usług fryzjerskich.

Szansa na rozwój - 2014-1-PL01-KA102-000579

to projekt mobilności realizowany przez Technikum Fryzjerskie im. W. Szymborskiej w Częstochowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach” Programu Erasmus+ „Kształcenie i szkolenia zawodowe” w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”.

Mistrzowie kuchni europejskiej- 2014-1-PL01-KA102-000695

to projekt mobilności realizowany przez Zespół Szkół w Żywcu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach Programu Erasmus+ „Kształcenie i szkolenia zawodowe” w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”.

Projekt zakłada trzytygodniowe zagraniczne praktyki zawodowe w Hiszpanii  dla grupy 10 uczniów kształcących się w zawodzie: kucharz

Młody kucharz przyrządzający smaczne i zdrowe potrawy zgodnie z zaleceniami WHO dotyczącymi produktowych wytycznych żywieniowych - 2014-1-PL01-KA102-000690

to projekt mobilności realizowany przez Zespół Szkół im. Orląt Lwowskich w Tychach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach” Programu Erasmus+ „Kształcenie i szkolenia zawodowe” w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”.

Projekt zakłada trzytygodniowe zagraniczne praktyki zawodowe w Hiszpanii  dla grupy 5 uczniów kształcących się w zawodzie: technik usług fryzjerskich.

Odlotowa perspektywa - nr 2013-1-PL1-LEO01-37356

to Projekt Mobilności realizowany przez Technikum Lotnicze w Katowicach  Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach w ramach Programu Leonardo da Vinci, będącego komponentem programu "Uczenie się przez całe życie".

Projekt zakłada trzytygodniowe zagraniczne praktyki zawodowe w Hiszpanii dla grupy 32 uczniów kierunków: technik awionik, technik eksploatacji portów i terminali, technik teleinformatyk.  

Dobre praktyki dają wyniki - nr ESF01-2013-1-PL1-LEO01-37176

to Projekt Mobilności realizowany przez Niepubliczną Zasadniczą Szkołę Zawodową w Ustroniu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt zakłada dwutygodniowe zagraniczne praktyki zawodowe w Hiszpanii dla grupy 32 uczniów kształcących się w zawodzie: kucharz, blacharz, mechanik samochodowy oraz sprzedawca.