Szkolenia okresowe BHP

Szkolenie okresowe BHP

Zainwestuj w Swoją Wiedzę, Inwestuj w Bezpieczeństwo Pracy!

Czas, abyś Ty i Twoi pracownicy poczuli pewność w miejscu pracy! Nasze Szkolenie Okresowe BHP na platformie e-learningowej to doskonały sposób na odświeżenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Oto dlaczego warto do nas dołączyć:

  •  Elastyczność Zdalnego Nauczania: Szkolenie dostępne online, z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Dajemy Ci kontrolę nad swoją edukacją.
  •  Wiedza Zgodna z Najnowszymi Przepisami: Aktualizacja wiedzy z zakresu BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pozostań z nami na bieżąco!
  •  Egzamin i Certyfikat Ukończenia: Po zdobyciu min. 80% pozytywnych odpowiedzi otrzymasz oficjalne zaświadczenie. Twój dowód na nowo zdobytą wiedzę.
Szkolenie zakończone jest wydaniem zaświadczenia zgodnie z § 6 ust. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z 27 lipca 2014 roku w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r.)

Znajdź idealne szkolenie BHP dla Ciebie!

Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami w formie e-learningu

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych metodą e-learningu

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników na stanowiskach administracyjno- biurowych w formie e-learningu

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby w formie e-learningu

 

Gotowi na Wyzwanie? Wybierz Nasze Szkolenie BHP i Zainwestuj w Bezpieczeństwo!

Skontaktuj się z najbliższym ośrodkiem ZDZ, a my dostarczymy Ci klucz do bezpiecznej przyszłości w formie e-learningu! Bezpieczne miejsce pracy zaczyna się od Ciebie. Dołącz do nas już dziś!