Prawo jazdy kategorii B

Gdzie jest dostępny kurs Opis i cena kursu Planowana data rozpoczęcia
Centrum Kształcenia Zawodowego w Częstochowie
ul. Jagiellońska 141, 42-202 Częstochowa

tel.: 34-365-76-21
tel. kom.: 697 818 686
e-mail: czestochowa@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.czestochowa.zdz.pl
Szczegóły 10.02.2023
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Andrychowie
ul. Rynek 12, 34-120 Andrychów

tel.: 33 875 31 22
tel. kom.: 697-818-583
e-mail: andrychow@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.andrychow.zdz.pl
Szczegóły 13.02.2023
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Bytomiu
ul. Powstańców Śląskich 6, 41 902 Bytom

tel.: 32 281 43 37, 697-818-591
tel. kom.: 697 818 591
e-mail: bytom@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.bytom.zdz.pl
Szczegóły 13.02.2023
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Skoczowie
ul. Cieszyńska 25, 43-430 Skoczów

tel.: 33 853 03 51
tel. kom.: 697 818 722
e-mail: skoczow@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.skoczow.zdz.pl
Szczegóły 13.02.2023
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Żarkach
ul. Sosnowa 2, 42-310 Żarki

tel.: 34 314 82 25
tel. kom.: 697-818-674
e-mail: zarki@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zarki.zdz.pl
Szczegóły 14.02.2023
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Zabrzu
ul. Park Hutniczy 13, 41-800 Zabrze

tel.: 32 271 10 58
tel. kom.: 697 818 745
e-mail: zabrze@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zabrze.zdz.pl
Szczegóły 20.02.2023
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Pyskowicach
ul. Powstańców Śląskich 7, 44-120 Pyskowice

tel.: 32 233-31-59
tel. kom.: 697-818-702
e-mail: pyskowice@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.pyskowice.zdz.pl
Szczegóły 21.02.2023
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu
ul. Sienkiewicza 25, 41-200 Sosnowiec

tel.: 32 266-61-66
tel. kom.: 697-818-725
e-mail: sosnowiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.sosnowiec.zdz.pl
Szczegóły 20.03.2023
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Tychach
ul. Budowlanych 156, 43-100 Tychy

tel.: 32 227-17-46
tel. kom.: 697 818 737
e-mail: tychy@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.tychy.zdz.pl
Szczegóły 20.03.2023
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Bielsku-Białej
ul. Dworkowa 5, 43-300 Bielsko-Biała

tel.: 33 812-53-52
tel. kom.: 697-818-584
e-mail: bielsko@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.bielsko.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA