Kierowca operator wózków jezdniowych - przygotowanie do egzaminu

Gdzie jest dostępny kurs Opis i cena kursu Planowana data rozpoczęcia
Centrum Kształcenia Zawodowego w Chorzowie
ul. Hajducka 21, 41-500 Chorzów

tel.: 32 241 25 14
tel. kom.: 697 818 593
e-mail: chorzow@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.chorzow.zdz.pl
Szczegóły 18.06.2024
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Raciborzu
ul. Podwale 12, 47 400 Racibórz

tel.: 32 415 26 17
tel. kom.: 697-818-705
e-mail: raciborz@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.raciborz.zdz.pl
Szczegóły 20.06.2024
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Tychach
ul. Budowlanych 156, 43-100 Tychy

tel.: 32 227 17 46
tel. kom.: 697 818 737
e-mail: tychy@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.tychy.zdz.pl
Szczegóły 24.06.2024
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Bielsku-Białej
ul. Dworkowa 5, 43-300 Bielsko-Biała

tel.: 33 812-53-52
tel. kom.: 697-818-584
e-mail: bielsko@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.bielsko.zdz.pl
Szczegóły 25.06.2024
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Bytomiu
ul. Powstańców Śląskich 6, 41 902 Bytom

tel.: 32 281 43 37, 697-818-591
tel. kom.: 697 818 591
e-mail: bytom@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.bytom.zdz.pl
Szczegóły 25.06.2024
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Zabrzu
ul. Park Hutniczy 13, 41-800 Zabrze

tel.: 32 271 10 58
tel. kom.: 697 818 745
e-mail: zabrze@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zabrze.zdz.pl
Szczegóły 8.07.2024
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu
ul. Sienkiewicza 25, 41-200 Sosnowiec

tel.: 32 266-61-66
tel. kom.: 697-818-725
e-mail: sosnowiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.sosnowiec.zdz.pl
Szczegóły 11.07.2024
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Dąbrowie Górniczej
ul. Kr. Jadwigi 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel.: 32 262-39-76
tel. kom.: 697 818 764
e-mail: dabrowag@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.dabrowa.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Pyskowicach
ul. Powstańców Śląskich 7, 44-120 Pyskowice

tel.: 32 233-31-59
tel. kom.: 697-818-702
e-mail: pyskowice@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.pyskowice.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Suchej Beskidzkiej
Rynek 16, 34-200 Sucha Beskidzka

tel.: 33 874 43 81
tel. kom.: 697-818-718
e-mail: suchab@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.sucha.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Żarkach
ul. Sosnowa 2, 42-310 Żarki

tel.: 34-314-82-25
tel. kom.: 697-818-674
e-mail: zarki@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zarki.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Centrum Kształcenia Zawodowego w Żywcu
ul. Sienkiewicza 65, 34-300 Żywiec

tel.: 33-861-43-46
tel. kom.: 697-818-746
e-mail: zywiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zywiec.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA