Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne (G1) - elektryk

Gdzie jest dostępny kurs Opis i cena kursu Planowana data rozpoczęcia
Centrum Kształcenia Zawodowego w Chorzowie
ul. Hajducka 21, 41-500 Chorzów

tel.: 32 241 25 14
tel. kom.: 697 818 593
e-mail: chorzow@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.chorzow.zdz.pl
Szczegóły 5.12.2022
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Pszczynie
ul. Kopernika 14, 43-200 Pszczyna

tel.: 32 210-53-88
tel. kom.: 697 818 699
e-mail: pszczyna@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.pszczyna.zdz.pl
Szczegóły 7.12.2022
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Tychach
ul. Budowlanych 156, 43-100 Tychy

tel.: 32 227-17-46
tel. kom.: 697 818 737
e-mail: tychy@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.tychy.zdz.pl
Szczegóły 7.12.2022
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Częstochowie
ul. Jagiellońska 141, 42-202 Częstochowa

tel.: 34-365-76-21
tel. kom.: 697 818 686
e-mail: czestochowa@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.czestochowa.zdz.pl
Szczegóły 13.12.2022
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Olkuszu
ul. Fr. Nullo 20, 32-300 Olkusz

tel.: 32 643 16 55
tel. kom.: 697 818 688
e-mail: olkusz@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.olkusz.zdz.pl
Szczegóły 10.01.2023
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Zabrzu
ul. Park Hutniczy 13, 41-800 Zabrze

tel.: 32 271 10 58
tel. kom.: 697 818 745
e-mail: zabrze@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zabrze.zdz.pl
Szczegóły 16.01.2023
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Gliwicach
ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 11, 44-100 Gliwice

tel.: 32 231-11-81
tel. kom.: 697-818-625
e-mail: gliwice@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.gliwice.zdz.pl
Szczegóły 23.01.2023
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Katowicach
ul. Krasińskiego 2, 40-952 Katowice

tel.: 32 603 77 94
tel. kom.: 697 818 632
e-mail: katowice@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.katowice.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Lublińcu
ul. Częstochowska 19, 42-700 Lubliniec

tel.: 34 356 48 37
tel. kom.: 697 818 659
e-mail: lubliniec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.lubliniec.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Skoczowie
ul. Cieszyńska 25, 43-430 Skoczów

tel.: 33 853 03 51
tel. kom.: 697 818 722
e-mail: skoczow@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.skoczow.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Suchej Beskidzkiej
Rynek 16, 34-200 Sucha Beskidzka

tel.: 33 874-43-81
tel. kom.: 697-818-718
e-mail: suchab@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.sucha.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Żarkach
ul. Sosnowa 2, 42-310 Żarki

tel.: 34 314 82 25
tel. kom.: 697-818-674
e-mail: zarki@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zarki.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Centrum Kształcenia Zawodowego w Żywcu
ul. Sienkiewicza 65, 34-300 Żywiec

tel.: 33 861 43 46
tel. kom.: 697-818-746
e-mail: zywiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zywiec.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA