Podaruj sobie bonus na piękno z ZDZ Katowice

Bądź i czuj się piękna! My nauczymy Cię jak tworzyć piękno.

 

Marzec to przedwiosenny czas, kiedy zaczynamy częściej myśleć o tym, jak zadbać o swoje ciało. Jesteśmy przygotowani, by przekazać Ci wszelkie niezbędne narzędzia do tego, byś mogła dać to sobie i wszystkim, którzy pragną pracować nad poprawą własnego wizerunku.

Zapraszamy do naszych jednostek na kursy i szkolenia z branży beauty przygotowane specjalnie dla Ciebie. A z okazji Dnia Kobiet wszystkie kursy w promocyjnej cenie -10%! 

 

Kompleksowy kurs dla wszystkich, którzy interesują się zabiegami kosmetycznymi i pielęgnacyjnymi. Zapoznasz się z najnowszymi metodami stosowanymi w medycynie estetycznej i kosmetologii i dowiesz się jak poprawnie wykonywać zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Marzysz o własnym gabinecie kosmetycznym? Podejmij wyzwanie z ZDZ Katowice!

KURS KOSMETYCZNY

 

Piękne i pełne usta to marzenie niejednej kobiety. Nauczysz się jak poprawnie i bezpiecznie wykonać ten zabieg. Po ukończeniu cyklu zajęć nabierzesz możliwości świadczenia usług takich, jak powiększanie, modelowanie, konturowanie ust, a także podnoszenia ich kącików. Piękny można i warto pomagać w pełni profesjonalnymi metodami poznanymi w ZDZ Katowice.

KURS POWIĘKSZANIA I WYPEŁNIANIA UST KWASEM HIALURONOWYM

 

Piękne i zadbane paznokcie to nasza wizytówka. Nauczymy Cię jak samodzielnie robić manicure! Na kursie dedykowanym temu zagadnieniu dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy oraz jak używać niezbędnych do tego narzędzi. Ponadto poznasz nowoczesne metody przedłużania i zdobnictwa paznokci w najpopularniejszych metodach. Piękno może być w Twoich dłoniach, wystarczy po nie sięgnąć. 

MANICURE ORAZ PRZEDŁUŻANIE I STYLIZACJA PAZNOKCI

 

Kiedy ciepłe miesiące nadchodzą wielkimi krokami warto zadbać o piękny wygląd paznokci u stóp, by w ten sezon wejść jak najlepszym krokiem. Na kursie nauczysz się jak wykonywać perfekcyjnie pedicure kosmetyczny oraz leczniczy, oraz jak dobrze dobierać środki kosmetyczne do pielęgnacji stóp. Piękno powstaje u podstaw, więc naucz się z ZDZ Katowice jak działać efektywnie także i na tym poziomie.

KURS PEDICURE

PEDICURE - PIELĘGNACJA STÓP

 

Godzinami przeglądasz tutoriale makijażowe marząc, by nauczyć się tak malować? My Ci w tym pomożemy! Na tym kursie nauczysz się jak przygotować i wykonać perfekcyjnie makijaż dzienny, biznesowy, czy okazjonalny. Ponadto dowiesz się jak określać przynależność osoby do typu kolorystycznego, dobierać właściwe dla określonej pory roku odcienie kolorów. 

Do zestawu “powiększonego” możesz dodać kurs wizażysty — stylisty, który pomoże Ci jak dobierać kolor i rodzaj fryzury do typu urody. Rozpoznawać i wdrażać różne style ubierania, dobierać rodzaj fasonu do różnych typów sylwetki. Co ciekawe, pokażemy Ci jakie dodatki i perfumy są odpowiednie dla danego stylu ubierania się. W ZDZ dostaniesz mapę prowadzącą Cię do wyznaczonego celu wizerunkowego.  

WIZAŻYSTA-MAKIJAŻYSTA

WIZAŻYSTA-STYLISTA

Pliki do pobrania