Ogrodnik terenów zieleni

Gdzie jest dostępny kurs Opis i cena kursu Planowana data rozpoczęcia
Centrum Kształcenia Zawodowego w Gliwicach
ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 11, 44-100 Gliwice

tel.: 32 231-11-81
tel. kom.: 697-818-625
e-mail: gliwice@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.gliwice.zdz.pl
Szczegóły 11.03.2024
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Zabrzu
ul. Park Hutniczy 13, 41-800 Zabrze

tel.: 32 271 10 58
tel. kom.: 697 818 745
e-mail: zabrze@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zabrze.zdz.pl
Szczegóły 18.03.2024
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Pszczynie
ul. Kopernika 14, 43-200 Pszczyna

tel.: 32 210-53-88
tel. kom.: 697 818 699
e-mail: pszczyna@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.pszczyna.zdz.pl
Szczegóły 11.04.2024
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Dąbrowie Górniczej
ul. Kr. Jadwigi 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel.: 32 262-39-76
tel. kom.: 697 818 764
e-mail: dabrowag@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.dabrowa.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Centrum Kształcenia Zawodowego w Katowicach
ul. Krasińskiego 2, 40-952 Katowice

tel.: 32 603 77 94
tel. kom.: 697 818 632
e-mail: katowice@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.katowice.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Olkuszu
ul. Fr. Nullo 20, 32-300 Olkusz

tel.: 32 643 16 55
tel. kom.: 697 818 688
e-mail: olkusz@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.olkusz.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Rybniku
ul. Klasztorna 14, 44-200 Rybnik

tel.: 32 433 26 00
tel. kom.: 607 886 553
e-mail: rybnik@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.rybnik.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu
ul. Sienkiewicza 25, 41-200 Sosnowiec

tel.: 32 266-61-66
tel. kom.: 697-818-725
e-mail: sosnowiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.sosnowiec.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Suchej Beskidzkiej
Rynek 16, 34-200 Sucha Beskidzka

tel.: 33 874 43 81
tel. kom.: 697-818-718
e-mail: suchab@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.sucha.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Centrum Kształcenia Zawodowego w Tychach
ul. Budowlanych 156, 43-100 Tychy

tel.: 32 227 17 46
tel. kom.: 697 818 737
e-mail: tychy@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.tychy.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Centrum Kształcenia Zawodowego w Żywcu
ul. Sienkiewicza 65, 34-300 Żywiec

tel.: 33-861-43-46
tel. kom.: 697-818-746
e-mail: zywiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zywiec.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Centrum Kształcenia Zawodowego w Żywcu
ul. Sienkiewicza 65, 34-300 Żywiec

tel.: 33-861-43-46
tel. kom.: 697-818-746
e-mail: zywiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zywiec.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA