Instalator systemów fotowoltaicznych

Gdzie jest dostępny kurs Opis i cena kursu Planowana data rozpoczęcia
Centrum Kształcenia Zawodowego w Gliwicach
ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 11, 44-100 Gliwice

tel.: 32 231-11-81
tel. kom.: 697-818-625
e-mail: gliwice@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.gliwice.zdz.pl
Szczegóły 29.07.2024
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Zabrzu
ul. Park Hutniczy 13, 41-800 Zabrze

tel.: 32 271 10 58
tel. kom.: 697 818 745
e-mail: zabrze@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zabrze.zdz.pl
Szczegóły 29.07.2024
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Bielsku-Białej
ul. Dworkowa 5, 43-300 Bielsko-Biała

tel.: 33 812-53-52
tel. kom.: 697-818-584
e-mail: bielsko@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.bielsko.zdz.pl
Szczegóły 19.08.2024
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Chorzowie
ul. Hajducka 21, 41-500 Chorzów

tel.: 32 241 25 14
tel. kom.: 697 818 593
e-mail: chorzow@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.chorzow.zdz.pl
Szczegóły 26.08.2024
Zapisz się
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Andrychowie
ul. Rynek 12, 34-120 Andrychów

tel.: 33 875 31 22
tel. kom.: 697-818-583
e-mail: andrychow@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.andrychow.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Bytomiu
ul. Powstańców Śląskich 6, 41 902 Bytom

tel.: 32 281 43 37, 697-818-591
tel. kom.: 697 818 591
e-mail: bytom@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.bytom.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Dąbrowie Górniczej
ul. Kr. Jadwigi 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel.: 32 262-39-76
tel. kom.: 697 818 764
e-mail: dabrowag@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.dabrowa.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Centrum Kształcenia Zawodowego w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 27 b, 32-650 Kęty

tel.: 33 845 31 06
tel. kom.: 697-818-645
e-mail: kety@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.kety.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Pyskowicach
ul. Powstańców Śląskich 7, 44-120 Pyskowice

tel.: 32 233-31-59
tel. kom.: 697-818-702
e-mail: pyskowice@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.pyskowice.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Rybniku
ul. Klasztorna 14, 44-200 Rybnik

tel.: 32 433 26 00
tel. kom.: 607 886 553
e-mail: rybnik@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.rybnik.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu
ul. Sienkiewicza 25, 41-200 Sosnowiec

tel.: 32 266-61-66
tel. kom.: 697-818-725
e-mail: sosnowiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.sosnowiec.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA
Centrum Kształcenia Zawodowego w Żywcu
ul. Sienkiewicza 65, 34-300 Żywiec

tel.: 33-861-43-46
tel. kom.: 697-818-746
e-mail: zywiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zywiec.zdz.pl
Szczegóły TERMIN DO UZGODNIENIA