Sukcesy wadowickich fryzjerów na Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego 2023 w Poznaniu

24.04.2023

W niedzielę odbyły się w Poznaniu XXIX Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego 2023 a nasi wadowiccy uczniowie i absolwenci zdobyli imponujące wyniki, co sprawiło, że czujemy się z nich niezwykle dumni.

W kategorii Junior — fale fryzjerstwo damskie, pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy pierwszej szkoły branżowej, Zuzanna Gałuszka, podczas gdy drugie miejsce w kategorii Senior - fale Hollywod zdobyła absolwentka Branżowej Szkoły I Stopnia, Wiktoria Piorun.
Dawid Gawęda, uczeń klasy trzeciej szkoły branżowej, zdobył drugie miejsce w kategorii Junior - fryzura modna fryzjerstwo męskie.

Wszyscy zdobywcy medali zasługują na wielkie gratulacje!

Częścią tegorocznych mistrzostw był pokaz fryzjerski „Najlepsi z najlepszych”, podczas którego wystąpili mistrzowie fryzjerstwa wielokrotnie nagradzani za swoje osiągnięcia. Wśród nich znaleźli się również nasi absolwenci-Klaudia Wójcik i Konrad Wójcik. Jesteśmy pod wrażeniem i gratulujemy im serdecznie.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim uczniom za ich zaangażowanie i trud włożony w przygotowania do mistrzostw. Jesteśmy z nich dumni i trzymamy kciuki za ich przyszłe sukcesy!

Szczególne podziękowania należą się Pani Barbarze Wójcik -  nauczycielce przedmiotów fryzjerskich w Zespole Szkół w Wadowicach. To ona poświęciła swój czas i wsparła wadowickich uczniów w przygotowaniach do mistrzostw. Inspiruje młodych ludzi i zachęca ich do samorozwoju, a także za to, że pokazuje to, co najlepsze w świecie fryzjerskim. Barbara Wójcik została również wyróżniona podczas Targów LOOK i beautyVISION 2023, gdzie otrzymała statuetkę za swój wkład i zaangażowanie w Mistrzostwa Polski. Chcielibyśmy podziękować Pani Basiu za to, że jest wyjątkową kobietą.

 

Gratulujemy z całego serca!