Ogromny sukces uczennic szkoły w Tychach w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Tęczowy Kalendarz”!

14.11.2024

? Ogromny sukces naszych uczennic w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Tęczowy Kalendarz”! ?

Z dumą informujemy, że uczennice Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych w Tychach osiągnęły wspaniałe wyniki w prestiżowym konkursie, do którego zgłoszono aż 3069 prac z 455 placówek z Polski oraz takich krajów jak Serbia, Ukraina, Bułgaria, Rumunia, Słowacja, Wielka Brytania, Chiny i Tajwan! ?

Wyniki naszych uczennic:
? Nagroda specjalna – Małgorzata Techmańska (klasa III NLSP) – grudniowa ilustracja w kalendarzu na 2025 rok!
? Nagroda – Antonina Stawicka (klasa III NLSP)
? Wyróżnienia za kwalifikację do wystawy:

  • Julia Celle (klasa III NLSP)
  • Hanna Zdebel (klasa III NLSP)
  • Sandra Senik (klasa III NLSP)
  • Oliwia Mordak (klasa I NLSP)

Konkurs, którego celem było stworzenie kalendarza z pracami ilustrującymi zmiany pór roku, cieszył się ogromnym zainteresowaniem i był wyjątkową okazją do pokazania talentu młodych artystów z całego świata.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom ich kreatywności, talentu i ciężkiej pracy! ? Jesteśmy dumni, że ich prace znalazły się w gronie najlepszych i reprezentują nasze liceum na międzynarodowej arenie artystycznej.

Podziękowania kierujemy również do organizatorów konkursu – Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Tychach – za stworzenie przestrzeni, w której młodzi artyści mogą realizować swoje marzenia i rozwijać talenty.

Gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców! Czekamy na kolejny, jeszcze bardziej wyjątkowy „Tęczowy Kalendarz”!