Zapisz się

Nazwa
Akademia CISCO - administrowanie sieciami komputerowymi

Cel:
Akademia Cisco to kompleksowy system nauczania pozwalający na uzyskanie teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu projektowania, rozwoju i utrzymania sieci komputerowych. Program szkolenia jest opracowany prze Cisco Systems - największe przedsiębiorstwo informatyczne branży sieciowej na świecie. W ramach szkolenia uczestnik pozna m.in. technologię i protokoły sieciowe, sieci lokalne LAN i rozległe WAN, modele sieci OSI i TCP/IP, urządzenia sieciowe: routery, przełączniki, adresowanie i architekturę sieci, protokołyIPv4 i IPv6, tajniki routing statyczny, dynamiczny, protokoły routingu, architekturę i działanie sieci lokalnej w ramach specjalizacji Switching.

Program kursu jest podzielony na trzy semestry. Istnieje możliwość przystąpienia do każdego z nich osobno lub w pakiecie.

Sposób zakończenia kursu:
zaświadczenie o ukończeniu kursu

Ośrodek:
CKZ SOSNOWIEC, Sienkiewicza 25

Wypełnij poniższy formularz aby zgłosić chęć udziału w tym kursie.
Pamiętaj aby wybrać ośrodek, w którym chciałbyś odbyć kurs.

Prosimy wypełnić poniższy formularz - można uzupełnić tylko wybrane pola. Prosimy wpisać prawidłowe dane, umożliwiające nam kontakt z Państwem (imię i nazwisko, adres e-mail lub numer telefonu). W przeciwnym wypadku zgłoszenie nie zostanie rozpatrzone.
Obowiązkowe pola zostały oznaczone gwiazdką (*). Jeśli nie chcesz podawać numeru telefonu w jego miejsce wpisz swój adres e-mail.