Oferta pracy - Specjalista ds. organizacji szkoleń

30.10.2018

Praca

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zatrudni

Specjalistę ds. organizacji szkoleń w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Mysłowicach

Opis stanowiska:

Specjalista ds. organizacji szkoleń będzie odpowiedzialny za organizację szkolenia kursowego i prowadzenie dokumentacji kursowej w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Mysłowicach.

Obowiązki:

- prowadzenie naboru na kursy

- prowadzenie dokumentacji kursowej

- pozyskiwanie zleceń poprzez utrzymywanie kontaktów na rynku lokalnym -
  z pracodawcami, urzędami i klientami indywidualnymi,

- dbałość o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podejście do wykonywanych zadań

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe

- umiejętność nawiązywania kontaktów i zdolności komunikacyjne

- dobra organizacja pracy

- biegła umiejętność obsługi komputera (WORD, EXCEL)

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- wysoka kultura osobista

-„czynne” prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-umowę o pracę,

-pracę w profesjonalnym zespole,

-możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać w terminie do 16 listopada 2018 r. na adres:

b.rolka@zdz.katowice.pl

lub

ZDZ Katowice

ul. Krasińskiego 2

40-952 Katowice

www.zdz.katowice.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać w Centrum Kształcenia Zawodowego w Katowicach pod numerem tel. 32/ 603 77 96