Szkolenie okresowe dla kierowców autobusów i ciężarówek

Cel kursu

Celem szkolenia jest poprawa bezpieczeństwa drogowego dokonywana przez podniesienie poziomu stosowania przez kierowców przepisów dotyczących transportu, ruchu drogowego i warunków pracy w połączeniu z racjonalnym i bezpiecznym prowadzeniem pojazdu oraz troską o ochronę środowiska.
Założonym efektem działań szkoleniowych jest rozwój defensywnej jazdy oraz nabycie umiejętności przewidywania zagrożeń i zwracania uwagi na innych uczestników ruchu drogowego.
Istotną treścią nauczania jest racjonalne zużycie paliwa mające istotny wpływ na ekologię i ekonomię.


UWAGA:
Szkolenie może odbywać się w formie stacjonarnej oraz e-learningowej. Cena szkolenia uzależniona jest od ww. formy.

Sposób zakończenia kursu

Gdzie jest dostępny kurs Liczba godzin Cena Planowana data rozpoczęcia
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Chorzowie
ul. Hajducka 21, 41-500 Chorzów

tel.: 32 241 25 14
e-mail: chorzow@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.chorzow.zdz.pl
35 350 zł 23.08.2017
Zapisz się
Centrum Kształcenia Zawodowego w Bielsku-Białej
ul. Dworkowa 5, 43-300 Bielsko-Biała

tel.: 33 812-53-52
e-mail: bielsko@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.bielsko.zdz.pl
35 350 zł TRWA NABÓR
Centrum Kształcenia Zawodowego w Bytomiu
ul. Powstańców Śląskich 6, 41 902 Bytom

tel.: 32 281 43 37, 697-818-591
e-mail: bytom@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.bytom.zdz.pl
35 350 zł TRWA NABÓR
Centrum Kształcenia Zawodowego w Częstochowie
ul. Jagiellońska 141, 42-200 Częstochowa

tel.: 34-365-76-21
e-mail: czestochowa@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.czestochowa.zdz.pl
35 300 zł TRWA NABÓR
Centrum Kształcenia Zawodowego w Gliwicach z siedzibą w Zabrzu
Park Hutniczy 13, 41-800 Zabrze

tel.: 32 231-11-81 (Gliwice), 32 271 10 58 (Zabrze)
e-mail: gliwice@zdz.katowice.pl, zabrze@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.gliwice.zdz.pl
35 350 zł TRWA NABÓR
Centrum Kształcenia Zawodowego w Katowicach
ul. Krasińskiego 2, 40-952 Katowice

tel.: 32 603 77 94
e-mail: katowice@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.katowice.zdz.pl
35 300 zł TRWA NABÓR
Centrum Kształcenia Zawodowego w Olkuszu
ul. Fr. Nullo 20, 32-300 Olkusz

tel.: 32 643 16 55
e-mail: olkusz@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.olkusz.zdz.pl
35 300 zł TRWA NABÓR
Centrum Kształcenia Zawodowego w Rybniku
ul. Klasztorna 14, 44-200 Rybnik

tel.: 32 433 26 00
e-mail: rybnik@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.rybnik.zdz.pl
35 350 zł TRWA NABÓR
Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu
ul. Sienkiewicza 25, 41-200 Sosnowiec

tel.: 32 266-61-66
e-mail: sosnowiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.sosnowiec.zdz.pl
35 300 zł TRWA NABÓR
Centrum Kształcenia Zawodowego w Tychach
ul. Budowlanych 156, 43-100 Tychy

tel.: 32 227-17-46
e-mail: tychy@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.tychy.zdz.pl
35 400 zł TRWA NABÓR
Centrum Kształcenia Zawodowego w Żywcu
ul. Sienkiewicza 65, 34-300 Żywiec

tel.: 33 861 43 46
e-mail: zywiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zywiec.zdz.pl
35 320 zł TRWA NABÓR
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Andrychowie
ul. Rynek 12, 34-120 Andrychów

tel.: 33 875 31 22
e-mail: andrychow@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.andrychow.zdz.pl
35 400 zł TRWA NABÓR
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Lublińcu
ul. Częstochowska 19, 42-700 Lubliniec

tel.: 34 356 48 37
e-mail: lubliniec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.lubliniec.zdz.pl
35 400 zł TRWA NABÓR
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Mysłowicach
ul. Boliny 5, 41-400 Mysłowice

tel.: 32 222 97 82
e-mail: myslowice@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.myslowice.zdz.pl
35 300 zł TRWA NABÓR
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Pyskowicach
ul. Powstańców Śląskich 7, 44-120 Pyskowice

tel.: 32 233-31-59
e-mail: pyskowice@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.pyskowice.zdz.pl
35 364 zł TRWA NABÓR
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Raciborzu
ul. Podwale 12, 47 400 Racibórz

tel.: 32 415 26 17
e-mail: raciborz@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.raciborz.zdz.pl
35 350 zł TRWA NABÓR
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Ustroniu
ul. Stawowa 3, 43-450 Ustroń

tel.: 33 854 33 00
e-mail: ustron@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.ustron.zdz.pl
35 350 zł TRWA NABÓR
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Żarkach
ul. Sosnowa 2, 42-310 Żarki

tel.: 34 314 82 25
e-mail: zarki@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.zarki.zdz.pl
35 400 zł TRWA NABÓR