Referencje

 

Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej

 

 

 

 

 

 

Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe "Remont 4" Spółka z o.o.

 

 

 

 

 

 

Górażdże Cement S.A.

 

 

 

 

 

 

Huta Pokój S.A.

 

 

 

 

 

 

Santatorium Uzdrowiskowe MALWA Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

MZK Opole Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

FESTO Sp z o.o.

 

 

 

 

 

 

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Marii Grzegorzewskiej w Raiborzu

 

 

 

 

 

 

SGL Carbon Polska S.A.

 

 

 

 

 

 

Air Products

 

 

 

 

 

 

Gmina Wilamowice

 

 

 

 

 

 

Urząd Miasta Jastrzębie Zdrój

 

 

 

 

 

 

Miejskie Przedsiebiorstwo Gospodarki Lokalowej w Świętochłowicach sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Włodowicach

 

 

 

 

 

 

Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku - Białej

 

 

 

 

 

 

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Suchej Beskidzkiej

 

 

 

 

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

 

 

 

 

 

 

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Olkuszu sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

HOLDINWEST Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

Odlewnia Żeliwa WULKAN S.A.

 

 

 

 

 

FENICE Poland Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

Muzeum Historyczne w Bielsku - Białej

 

 

 

 

 

Firma Budowlana BUDMAR S.C.

 

 

 

 

 

Podkarpacka Akademia Przedsiębiorczości

 

 

 

 

 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu

 

 

 

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

 

 

 

 

 

Prokuratura Okręgowa w Katowicach

 

 

 

 

 

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Raciborzu

 

 

 

 

 

Bank Spółdzielczy w Gorzycach

 

 

 

 

 

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria Krakowska p.w.św. Jacka

 

 

 

 

 

Katowickie Wodociągi S.A.

 

 

 

 

 

Synthos

 

 

 

 

 

TAURON DYSTRYBUCJA

 

 

 

 

 

Kazimierz-Juliusz Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

KWP w Katowicach

 

 

 

 

 

HUTA ŁABĘDY S.A.

 

 

 

 

 

Miejski Zaspół Jednostek Oświatowych w Knurowie

 

 

 

 

 

HOYER POLSKA

 

 

 

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimu

 

 

 

 

 

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ im. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie

 

 

 

 

 

SZKOŁA POLICJI w Katowicach

 

„Uczniowie przebywający w Szkole celem odbycia praktyki zawodowej byli bardzo dobrze przygotowani merytorycznie przez swoich nauczycieli do zajęć praktycznych. Posiadali ogólną wiedzę w zakresie uregulowań dotyczących GMP/GHP (dobrej praktyki higienicznej i produkcyjnej) oraz przestrzegali zapisów w nich zawartych, a dodatkowo po przeszkoleniu przestrzegali procedur wdrożonego w Szkole systemu HACCP. Bardzo chętnie i bez zbędnej zwłoki wykonywali wszystkie zlecane im przez bezpośredniego opiekuna praktyki (szefa kuchni, kuchmistrza) czynności gastronomiczne. Do pracy stawiali się wypoczęci i punktualnie.

 

W miejscu zakwaterowania, jak wynika z opinii właściwego Naczelnika Wydziału, przestrzegali obowiązującego regulaminu pobytu, a w użytkowanych pokojach pozostawili po sobie ład i porządek.

 

Wszyscy delegowani uczniowie w trakcie pobytu w Szkole Policji w Katowicach zachowywali się wzorowo i pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie.”

 

Ireneusz Białas

 Kierownik Sekcji Żywnościowej

 

 

 

MED GROUP Spółka z o. o.

 

 

 

 

 

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A.

 

 

 

 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa "NOWA"

 

 

 

 

 

Ochotnicze Hufce Pracy Śląska Wojewódzka Komenda

 

 

 

 

 

PKE Grupa TAURON

 

 

 

 

WYG International

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOYER Polska Sp. z o.o.

 

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

 

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

 

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

 

 

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku

 

 

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku

 

 

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach

 

 

 

Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju

 

 

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Lyskach

 

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego ZDZ Katowice

 

 

 

 

 

 

NASZA LISTA REFERENCYJNA

Mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa

  • ADLER POLSKA Sp. z o.o. Bielsko – Biała
  • Air Products Sp. z o.o. w Częstochowie
  • AQUA S.A. w Bielsku – Białej
  • ArcelorMittal Poland S.A. w Dąbrowie Górniczej
  • „ASTRA” Biuro Promocji i Wystaw w Bielsku - Białej
  • Automotive Lighting Polska Sp. z o.o.
  • BHH Mikrohuta Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
  • BIOAGRA-OIL S.A. w Tychach
  • BOLESŁAW RECYCLING Sp. z o.o.
  • BOS Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychach
  • C.F. GOMMA POLSKA Sp. z o.o. w Częstochowie
  • CUTIRON Shared Service Centre Europe Sp. z o.o. Sp. k. w Dąbrowie Górniczej
  • Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „DAMEL” w Dąbrowie Górniczej
  • Energoinstal S.A. w Katowicach
  • EUROPARTNER Sp. z o.o. Jaworzno
  • Fabryka Automatyki „FACH” S.A. w Cieszynie
  • Fabryka przewodów energetycznych S.A. w Będzinie
  • Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A.
  • FENICE Poland Sp. z o.o. w Bielsku – Białej
  • Firma Budowlana BUDMAR S.C. w Częstochowie
  • Firma EDUFIN Usługi księgowe i szkoleniowe w Pleszewie
  • Firma „QConsultant” Arkadiusz Malczyk w Węgrzcach
  • Firma „ROMA” Roman Marciszewski w Rudzie Śląskiej
  • Firma Usługowo – Produkcyjna WAMPOL II
  • Firma „GESTO” Krzysztof Szczepaniak w Katowicach
  • Górażdże Cement S.A. Zakład EKOCEM w Dąbrowie Górniczej
  • Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.
  • Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp. k. w Jaworznie
  • GUARDIAN Częstochowa
  • HOLDINWEST Sp. z o.o. w Katowicach
  • HOYER POLSKA Sp. z o.o. w Katowicach
  • HPBM BUDOHUT Sp. z o.o. w Czeladzi
  • HUTA ŁABĘDY S.A. w Gliwicach
  • „HUTA POKÓJ” S.A. w Rudzie Śląskiej
  • Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe „REMONT4” Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
  • Inverta&Bocar Handel Metalami Przemysłowymi Spółka z o.o. w Tarnowskich Górach
  • ISD Huta Częstochowa Sp. z o.o.
  • IT Grzegorz Chojnacki
  • „Izolacja” A. Kaczmarczyk i K. Pukas S.J. w Dąbrowie Górniczej
  • JAS-FBG S.A. w Katowicach
  • Jastrzębska Spółka Węglowa KOKS SA w Zabrzu
  • Jastrzębskie Zakłady Remontowe w Jastrzębiu - Zdroju
  • KOMAGRA-BIS Sp. z o.o. w Tychach
  • Kompania Piwowarska S.A. w Poznaniu
  • Koleje Śląskie Sp. z o.o. w Katowicach
  • KWK „Kazimierz – Juliusz” Sp. z o.o. w Sosnowcu
  • Limatherm Components Sp. z o.o. w Chorzowie
  • Linter S.A. w Wolbromiu
  • Magneti Marelli w Sosnowcu
  • MAK – TRANS Przedsiębiorstwo Sprzętowo – Transportowe
  • Małopolska Spółdzielnia Handlowa „WIZAN” w Andrychowie
  • MCS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w Warszawie
  • MDS Centrum Wsparcia Biznesowego Mirella Doluk–Świerczek w Gliwicach
  • MET-ROLL Sp. z o.o. w Wolbromiu
  • Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o.
  • Mostmarpal S p. z o.o. w Pietrzykowicach
  • Navigator International Sp. z o.o. w Warszawie
  • Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o. w Chrzanowie
  • Odlewnia Żeliwa WULKAN S.A. w Częstochowie
  • Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne w Krakowie Sp. z o.o.
  • Oras Olesno Sp. z o.o.
  • POCH S.A. w Gliwicach
  • Polimex Mostostal
  • Progress Gabriel Skiba w Żabnie
  • PROSAT Jerzy Fojcik w Borucinie Oddział w Kietrzu
  • Prosperplast plastic products w Rybarzowicach
  • Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tychach
  • Przedsiębiorstwo INTERMAG Sp. z o.o. Olkusz
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Ramex Sp. z o.o. w Raciborzu
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „ROLMETAL” Teresa Kubańska, Jacek Kubański, Spółka jawna w Olkuszu
  • Przedsiębiorstwo Remontowo – Usługowo – Handlowe „INKOMET-ERTECH” Rafał Korczyk w Skidzinie
  • Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Olkuszu sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „FIRMUS” sp. z o.o. w Olkuszu
  • Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A.
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Las – Form” Sp. z o.o. w Oleśnie
  • Rafako S.A. w Raciborzu
  • RAMB Sp. z o.o. Piaski
  • RE ALLOYS Sp. z o.o. w Łaziskach Górnych
  • REED In Partnership Polska Sp. z o.o. Warszawa
  • ROSOMAK S.A. w Siemianowicach Śląskich
  • Saint-Gobain Glass Polska Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
  • Saint Gobain Innovatine Materiale Polska Sp. z o.o. w Jaroszowcu
  • „SANIMET” Krzysztof Grzywacz
  • SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladzi
  • SGL CARBON POLSKA S.A. w Raciborzu
  • Spółdzielnia meblarska „RAMETA” w Raciborzu
  • Spółdzielnia Niewidomych „PROMET” w Sosnowcu
  • Stebel Janusz Firma Usługowa „Sosna” w Skoczowie
  • „STOGE” Sp. z o.o. w Katowicach
  • Saint Gobain Innovatine Materiale Polska Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
  • Synthos Chemical Innovations
  • TA HYDRONICS w Olewinie
  • TechMaster w Żywcu
  • „TOPEKO” Sp. z o.o. w Będzinie
  • Tramwaje Śląskie S.A. z siedzibą w Chorzowie
  • Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o. w Pszczynie
  • TSL SILESIA Sp. z o.o. w Bytomiu
  • VITKOWICE MILMET S.A. w Sosnowcu
  • WELTECH Sp. z o.o.
  • WOLF SYSTEM Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich
  • WYG International Sp. z o.o.
  • ZABI Sp. z o.o. Czaniec
  • Zakład Handlowo – Usługowo – Produkcyjny „A I A” Adam Gołba w Andrychowie
  • Zakład KENTPOL – Żywiecki Kryształ w Kętach
  • Zakład Konstrukcji Spawanych Ferrum Spółka Akcyjna w Katowicach
  • Zakład Produkcyjny INTERSZCZEL Halina Łazarczyk w Wolbromiu
  • Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok Sp. J.
  • Zakład Usług Gospodarczych Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
  • Zakład Wielobranżowy HEDAR Łaziska Górne

 

Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej

  • Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kuźni Raciborskiej
  • Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Świerklanach
  • Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o.
  • Katowickie Wodociągi S.A.
  • Koksownia Przyjaźń Sp. z o.o.
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Lokalowej
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Będzinie
  • Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ – SYSTEM S.A. Oddział w Świerklanach
  • PGNiG Gazownia Zabrzańska
  • PKE Południowy Koncern Energetyczny S.A. Elektrownia Łagisza w Będzinie
  • PKM Sosnowiec
  • Poczta Polska S.A. Oddział w Katowicach
  • Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Ruda Śląska
  • Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Raciborzu
  • Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.PL Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
  • Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu
  • Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i kanalizacji w Tychach S.A.
  • Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie
  • Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Oświęcimiu
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Sosnowcu
  • Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Raciborzu

 

Inne instytucje państwowe i publiczne

  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu
  • Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
  • Muzeum Historyczne w Bielsku - Białej
  • Prokuratura Okręgowa w Katowicach
  • Szpital Rejonowy im dr. Józefa Rostka w Raciborzu
  • Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej
  • Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

 

Stowarzyszenia i fundacje

  • Fundacja Internationalen Bund Polska Centrum Integracji Społecznej w Tychach
  • Marklowickie Stowarzyszenie Kobiet
  • Polskie Stowarzyszenie na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym koło Zawoi Ośrodek Rehabilitacyjno – Wychowawczy w Juszczynie
  • Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Osieku
  • Śląska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości
  • Towarzystwo Charytatywne „Rodzina” w Wodzisławiu Śląskim
  • Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Zabrzańskie
  • Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Rudzie Śląskiej
  • Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria Krakowska p.w. św. Jacka w Krakowie

 

Urzędy Pracy

  • Powiatowy Urząd Pacy w Jaworznie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku - Białej
  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
  • Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
  • Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
  • Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu – Zdroju
  • Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
  • Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
  • Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
  • Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
  • Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
  • Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
  • Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
  • Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
  • Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
  • Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
  • Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
  • Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
  • Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
  • Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
  • Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach

 

Urzędy miast i gmin

  • Starostwo Powiatowe w Cieszynie
  • Starostwo Powiatowe w Gliwicach
  • Starostwo Powiatowe w Myszkowie
  • Starostwo Powiatowe w Olkuszu
  • Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu
  • Starostwo Powiatowe w Pszczynie
  • Starostwo Powiatowe w Raciborzu
  • Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej
  • Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach
  • Starostwo Powiatowe w Wadowicach
  • Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
  • Urząd Gminy w Czernichowie
  • Urząd Gminy Lyski
  • Urząd Gminy w Pietrowicach Wielkich
  • Urząd Gminy w Skoczowie
  • Urząd Gminy w Ślemieniu
  • Urząd Gminy Świnna
  • Urząd Gminy Wilamowice
  • Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu
  • Urząd Miasta Częstochowy
  • Urząd Miasta Jastrzębie - Zdrój
  • Urząd Miasta Rybnika
  • Urząd Miasta Żory
  • Urząd Miejski w Bielsku - Białej
  • Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej
  • Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim
  • Urząd Miejski w Mysłowicach
  • Urząd Miejski w Piekarach Śląskich
  • Urząd Miejski w Siemianowicach Śląskich
  • Urząd Miejski w Tychach
  • Urząd Miejski z Zabrzu

 

Szkoły, itp.

  • Bytomski Ośrodek Edukacji
  • Centrum Kształcenia Praktycznego w Jastrzębiu - Zdroju
  • Centrum Kształcenia Praktycznego w Oświęcimiu
  • Gimnazjum im. Księdza Walentego
  • Gimnazjum nr 1 im. W. Korfantego w Katowicach
  • Gimnazjum nr 1 w Sosnowcu
  • Gimnazjum nr 13 im. H. Wagnera w Katowicach
  • Gimnazjum nr 2 w Katowicach
  • Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ratowników Górskich
  • w Katowicach
  • Gminny Zarząd Placówek Oświatowych w Makowie Podhalańskim
  • II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku - Białej
  • Miejski Zespół Jednostek Oświatowych w Knurowie
  • Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „Wszechnica Nauczycielska” w Bielawie
  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu
  • Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chorzowie
  • Przedszkole w Krzanowicach
  • Pszczyński Zarząd Edukacji
  • Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących
  • im. Marii Grzegorzewskiej w Raciborzu
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa nr 12 im. S. Staszica w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa nr 28 im. J. Korczaka w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Kopernika w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa nr 31 im. H. Sienkiewicza w Katowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej w Katowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Jaworznie
  • Technikum nr 8 w Katowicach
  • Zespół Policealnych Szkół Medyczno – Społecznych w Bytomiu
  • Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Katowicach
  • Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
  • Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie
  • Zespół Szkół im. św. Jana Kantego
  • Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej
  • Zespół Szkół Mechanicznych im. Arki Bożka w Raciborzu
  • Zespół Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie
  • Zespól Szkół nr 2 w Oleśnie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących L.O. im. Marii Skłodowskiej – Curie w Suchej Beskidzkiej
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. G. Morcinka w Rudzie Śląskiej
  • Zespół Szkół Salezjańskich w Oświęcimiu
  • Zespół Szkół Specjalnych nr 12 w Katowicach
  • Zespół Szkół Specjalnych nr 2 im. M. Grzegorzewskiej w Mikołowie
  • Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej
  • Zespół Szkół w Pajęcznie

 

Instytucje pomocy penitencjarnej

  • Areszt Śledczy w Bielsku – Białej
  • Areszt Śledczy w Bytomiu
  • Areszt Śledczy w Gliwicach
  • Areszt Śledczy w Katowicach
  • Areszt Śledczy w Mysłowicach
  • Areszt Śledczy w Sosnowcu
  • Areszt Śledczy w Tarnowskich Górach
  • Areszt Śledczy w Zabrzu
  • Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach
  • Zakład Karny w Herbach
  • Zakład Karny w Jastrzębiu - Zdroju
  • Zakład Karny w Kluczborku
  • Zakład Karny w Raciborzu
  • Zakład Karny w Strzelcach Opolskich
  • Zakład Karny w Wadowicach
  • Zakład Karny w Wojkowicach
  • Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Pszczynie
  • Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Raciborzu
  • Zakład Poprawczy i Schronisko dla nieletnich w Zawierciu

 

Instytucje Pomocy Społecznej

  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bojszowie
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławiu
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Boronowie
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzeźnicy
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Buczkowicach
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzowie
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bystrej
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębowcu
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gilowicach
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleszowie
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Istebnej
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jasienicy
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworzu
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleśni
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jordanowie
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kozach
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzeszowicach
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łękawicy
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mucharzu
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nędzy
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Niegowie
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pietrowicach Wielkich
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Polance Wielkiej
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudniku
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ruścu
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Spytkowicach
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stryszowie
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulmierzycach
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułoszowej
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świnnej
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomicach
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Węgierskiej Górce
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wilamowicach
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wilkowicach
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Włodawicach
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zebrzydowicach
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Bytomiu
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Rudzie Śląskiej
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Zabrzu
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Będzinie
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku - Białej
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmku
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Cieszynie
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jordanowie
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaletach
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Knurowie
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuźni Raciborskiej
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mikołowie
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mysłowicach
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Myszkowie
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzeszu
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudzie Śląskiej
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rydułtowach
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Strumieniu
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Suchej Beskidzkiej
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowskich Górach
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustroniu
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wadowicach
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żywcu
  • Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Myślenicach
  • Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Woźnikach
  • Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarkach
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Andrychowie
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Chorzowie
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Gaszowicach
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzycach
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębiu - Zdroju
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczborku
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Libiążu
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipnicy Wielkiej
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubomi
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Lyskach
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Marklowicach
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanie
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Olkuszu
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszowie
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzionkowie
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Siewierzu
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Toszku
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Zatorze
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Będzinie
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku - Białej
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Częstochowie
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Oleśnie
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Raciborzu
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rybniku
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Suchej Beskidzkiej
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim
  • Środowiskowy Dom Samopomocy w Pewli Wielkiej

 

Inne

  • Bank Spółdzielczy w Gorzycach
  • Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne „Teatr Grodzki w Bielsku - Białej
  • Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Andrychowie
  • Centrum Edukacji i Warunków Rozwoju w Przyszowicach
  • Centrum Integracji Społecznej w Koniecpolu
  • Centrum Integracji Społecznej w Mikołowie
  • Centrum Pracy A4e Ltd w Świętochłowicach
  • Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku
  • Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem”
  • Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Suchej Beskidzkiej
  • Grupa Doradcza Projekt Sp. z o.o. w Krakowie
  • Podkarpacka Akademia Przedsiębiorczości w Rzeszowie
  • Sanatorium Uzdrowiskowe MALWA Sp. z o.o. w Ustroniu
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa „JAS – MOS” w Jastrzębiu - Zdroju
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowa” w Olkuszu
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa „ROW” w Wodzisławiu Śląskim
  • Spółdzielnia Rolniczo – Handlowa „SKIBA” Kęty
  • Stowarzyszenie PERSONA na rzecz Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego  
  • w Raciborzu
  • Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach
  • Wyższy Urząd Górniczy w Katowicach
  • Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych
  • Żywiecka Fundacja Rozwoju