OFERTA PRACY - Specjalista ds. organizacji szkoleń w Ośrodku w Częstochowie ZDZ w Katowicach

8.11.2017

Praca

Opis stanowiska:

Specjalista ds. organizacji szkoleń będzie odpowiedzialny za organizację szkolenia kursowego i prowadzenie dokumentacji kursowej w Centrum Kształcenia Zawodowego
w Częstochowie.

Obowiązki:
- prowadzenie naboru na kursy
- prowadzenie dokumentacji kursowej
- pozyskiwanie zleceń poprzez utrzymywanie kontaktów na rynku lokalnym -
z pracodawcami, urzędami i klientami indywidualnymi,
- dbałość o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podejście do wykonywanych zadań

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe
- umiejętność nawiązywania kontaktów i zdolności komunikacyjne
- dobra organizacja pracy
- biegła umiejętność obsługi komputera (WORD, EXCEL)
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w profesjonalnym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać w terminie do 30 listopada 2017 r. na adres

b.rolka@zdz.katowice.pl

lub

ZDZ Katowice
ul. Krasińskiego 2
40-952 Katowice
www.zdz.katowice.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać w Centrum Kształcenia Zawodowego w Częstochowie pod numerem tel. 34 365 76 21.