OFERTA PRACY - Kierownik Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Żarkach

17.10.2017

Praca

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zatrudni Kierownika Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Żarkach.

Opis stanowiska:

Prowadzenie kształcenia, dokształcania i doskonalenia w formach pozaszkolnych oraz koordynacja organizacji szkoleń zawodowych na obszarze działania Ośrodka.

Wymagania:

-          wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)
-          doświadczenie zawodowe na rynku edukacyjnym
-          znajomość zagadnień rynku pracy
-          zorientowanie na klienta oraz na wynik/sukces
-          umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientem
-          posiadanie kwalifikacji pedagogicznych
-          umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników
-          wysoki poziom motywacji do pracy
-          komunikatywność i wysoka kultura osobista
-          prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

-          doświadczenie na podobnym stanowisku
-          doświadczenie w zakresie realizacji projektów europejskich
-          znajomość języka obcego

Oferujemy:

-          ciekawą pracę w instytucji o uznanej pozycji na rynku usług edukacyjnych
-          atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
-          możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać w terminie do 31 października 2017 r. na adres:

b.rolka@zdz.katowice.pl

lub

ZDZ Katowice, ul. Krasińskiego 2, 40-952 Katowice

Dodatkowe informacje na temat zakresu działania Ośrodków Kształcenia Zawodowego można uzyskać pod numerem tel. (32) 603 77 24.