OFERTA PRACY - Referent ds. administracyjnych w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Lublińcu

5.06.2017

Praca

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zatrudni

Referenta ds. administracyjnych w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Lublińcu

Opis stanowiska:

Referent ds. administracyjnych będzie odpowiedzialny za organizację szkolenia kursowego i prowadzenie dokumentacji kursowej w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Lublińcu.

Obowiązki:

-          prowadzenie naboru na kursy
-          prowadzenie dokumentacji kursowej
-          pozyskiwanie zleceń poprzez utrzymywanie kontaktów na rynku lokalnym -
           z pracodawcami, urzędami i klientami indywidualnymi,
-          dbałość o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podejście do wykonywanych zadań

Wymagane kwalifikacje:

-          wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne)

Wymagane kompetencje:

-          zorientowanie na klienta
-          zorientowanie na wynik/ sukces
-          budowanie sieci kontaktów
-          budowanie relacji z klientem
-          umiejętność organizacji pracy własnej
-          umiejętność poszukiwania, gromadzenia i przetwarzania informacji
-          dobra organizacja pracy
-          biegła umiejętność obsługi komputera (WORD, EXCEL)

Dodatkowymi atutami będą:

-          doświadczenie zawodowe na rynku edukacji
-          znajomość zagadnień rynku pracy
-          operatywność i dyspozycyjność
-          znajomość języka obcego
-          posiadanie certyfikatu ECDL

Oferujemy:

-          umowę o pracę
-          pracę w profesjonalnym zespole
-          możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać w terminie do 12 czerwca 2017 r. na adres:

b.rolka@zdz.katowice.pl

lub

ZDZ Katowice, ul. Krasińskiego 2, 40-952 Katowice

Dodatkowe informacje na temat zakresu działania Ośrodków Kształcenia Zawodowego można uzyskać pod numerem tel. (32) 603 77 24.